Služby

Pro prodávající jsou naše služby poskytovány ZCELA ZDARMA a zahrnují zpracování nabídky, posouzení reálné tržní ceny, přípravu nemovitosti k prodeji - Home Staging, zpracování fotodokumentace a videoprohlídky, zveřejnění nabídky na všech významných internetových serverech, v regionálním i celorepublikovém tisku a ve vývěskách na veřejně přístupných místech. Dále je to právní servis zajištěný renomovanou advokátní kanceláří a v neposlední řadě převod nemovitosti na katastrálním úřadu. Na vyžádání můžeme zajistit také službu vyklizení nemovitosti, znalecký posudek pro účely placení daně z nabytí nemovitosti, průkaz energetické náročnosti budov, technickou inspekci budov a daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Pro kupující je to především pomoc při posouzení nejvhodnější formy financování nákupu nemovitosti a to prostřednictvím zkušené investiční a úvěrové poradkyně přímo v kanceláři společnosti. Náš klient tak ušetří mnoho času,který by jinak byl nucen strávit při obcházení jednotlivých bankovních ústavů.

Zájemce o koupi nemovitosti si u nás může BEZPLATNĚ zadat poptávku a zajistit si tak přednostně informaci o nových nabídkách odpovídajících parametrů.

Když nevyužijete žádnou z našich služeb, u nás se vždy setkáte:

* se špičkovými experty v oboru – s lidmi, kteří o Vás mají zájem
* s transparentním a férovým jednáním - bez zamlčovaných skutečností a postranních úmyslů

* s odpovědným a vstřícným přístupem všech lidí – naše jednání směřuje k řešení a vyřešení Vašich potřeb

Realitní služby

Realitní služby

Finanční služby

Finanční služby

Pojištění

Pojištění nemovitostí a bankovních úvěrů

Odhady nemovitostí

Zajistíme pro vás odhady a oceňování nemovitostí a pozemků při dědictví, prodeji, darování a podobně.

Průkaz energetické náročnosti budov

 Od 1. 7. 2015 vstoupila v účinnost a platnost novela zákona 406/2000 Sb., o hospodaření energií, která zavádí na trh s nemovitostmi přísnější pravidla a to nejen pro majitele nemovitostí, ale i pro samotné realitní kanceláře, insolvenční správce a obecně pro všechny zprostředkovatele nemovitostí, kteří se rozhodnou k prodeji či pronájmu nemovitosti. Energetický průkaz a štítek se tímto stal nedílnou součástí jakékoliv obchodní transakce založené kupní smlouvou či nájemní smlouvou.


Technická inspekce budov - ochrana prodávajícího

 S termíny inspekce, prohlídka či audit nemovitosti se setkáte všude tam, kde se jedná vždy o velmi podrobné hodnocení kvality nemovitosti z hlediska konstrukcí, rozvodů a samotných technologií vybavení či výstavby.

Vyklízení nemovitostí

 Vyklízení nemovitostí


Hledání nemovitosti


Rychlý kontakt

Volejte zdarma
800 111 308

Telefon Lanškroun
+420 465 320 225

E-mail
info@reality-mozaika.cz

Telefon
+420 606 631 877

Youtube

© 2019, reality-mozaika.cz – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REAlBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑