ZpětÚvodO společnostiSlužby Průkaz energetické náročnosti budov

Průkaz energetické náročnosti budov

 Od ledna 2014 na tuto povinnost pamatuje také nový občanský zákoník v tzv. předsmluvním ujednání. Konkrétně se jedná o podmínku, podle které je nutné kupujícího seznámit se všemi okolnostmi nemovitosti a dokumenty souvisejícími s objektem, kde energetický štítek a průkaz je jedním z takto doložených informací. Nedodržení této povinnosti zakládá na vadu pro uzavření kupní smlouvy. V zájmu prodávajícího je tak spnit vůči kupujícímu všechny zákonné povinosti, jelikož kupující je v této rovinně ochráněn až po dobu 5 let.

Průkaz energetické náročnosti budovy se tak stal zákonem vyžadovaným dokumentem a pro prodej nemovitostí z řad objektů se nyní stává jedním z povinných dokumentů.

Ve spolupráci s firmou Comfort Space zpracováváme energetické průkazy a štítky po celé ČR.

                    POTŘEBUJETE PORADIT ?               Volejte 606 63 18 77

V rámci tvorby energetických průkazů působíme po celé ČR spolu s našimi inspektory na nemovitosti, kteří na základě Vašeho požadavku dojedou na každou nemovitost, tuto nemovitost osobně posoudí, zaměří a získají pro zpracování průkazu přesné informace.


Hledání nemovitosti


Rychlý kontakt

Volejte zdarma
800 111 308

Telefon Lanškroun
+420 465 320 225

E-mail
info@reality-mozaika.cz

Telefon
+420 606 631 877

Youtube

© 2020, reality-mozaika.cz – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REAlBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑