ZpětÚvodO společnostiSlužby Realitní služby, Poučení spotřebitele

Realitní služby, Poučení spotřebitele

Pro prodávající jsou naše služby poskytovány ZCELA ZDARMA a zahrnují zpracování nabídky, posouzení reálné tržní ceny, příprava nemovitosti k prodeji - Home Staging, zpracování fotodokumentace, virtuální prohlídky, zveřejnění nabídky na všech významných internetových serverech, v regionálním i celorepublikovém tisku a ve vývěsce na veřejně přístupném místě. Dále je to právní servis zajištěný renomovanou advokátní kanceláří, zpracování průkazu energetické náročnosti budov a technické inspekce a v neposlední řadě převod nemovitosti na katastrálním úřadu. Na vyžádání můžeme zajistit také vyklizení nemovitosti a tržní ocenění např. pro dědické řízení.


Pro kupující je to především pomoc při posouzení nejvhodnější formy financování nákupu nemovitosti a to prostřednictvím zkušené investiční a úvěrové poradkyně přímo v kanceláři společnosti. Náš klient tak ušetří mnoho času,který by jinak byl nucen strávit při obcházení jednotlivých bankovních ústavů.

Zájemce o koupi nemovitosti si u nás může BEZPLATNĚ zadat poptávku a zajistit si tak přednostně informaci o nových nabídkách odpovídajících parametrů.

I když nevyužijete žádnou z našich služeb, u nás se vždy setkáte:

  • se špičkovými experty v oboru – s lidmi, kteří o Vás mají zájem
  • s transparentním a férovým jednáním - bez zamlčovaných skutečností a postranních úmyslů
  • s odpovědným a vstřícným přístupem všech lidí – naše jednání směřuje k řešení a vyřešení Vašich potřeb

Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.


Hledání nemovitosti