Realitní služby

Pro prodávající jsou naše služby poskytovány ZCELA ZDARMA a zahrnují zpracování nabídky, posouzení reálné tržní ceny, příprava nemovitosti k prodeji - Home Staging, zpracování fotodokumentace, virtuální prohlídky, zveřejnění nabídky na všech významných internetových serverech, v regionálním i celorepublikovém tisku a ve vývěsce na veřejně přístupném místě. Dále je to právní servis zajištěný renomovanou advokátní kanceláří, zpracování průkazu energetické náročnosti budov a technické inspekce a v neposlední řadě převod nemovitosti na katastrálním úřadu. Na vyžádání můžeme zajistit také vyklizení nemovitosti, znalecký posudek pro účely placení daně z nabytí nemovitosti a tržní ocenění např. pro dědické řízení.

Odkaz na výpočet daně z nabytí nemovitosti : 

www.finance.cz/dane-a-mzda/financni-kalkulacky/prevod-nemovitosti/

Pro kupující je to především pomoc při posouzení nejvhodnější formy financování nákupu nemovitosti a to prostřednictvím zkušené investiční a úvěrové poradkyně přímo v kanceláři společnosti. Náš klient tak ušetří mnoho času,který by jinak byl nucen strávit při obcházení jednotlivých bankovních ústavů.

Zájemce o koupi nemovitosti si u nás může BEZPLATNĚ zadat poptávku a zajistit si tak přednostně informaci o nových nabídkách odpovídajících parametrů.

I když nevyužijete žádnou z našich služeb, u nás se vždy setkáte:

  • se špičkovými experty v oboru – s lidmi, kteří o Vás mají zájem
  • s transparentním a férovým jednáním - bez zamlčovaných skutečností a postranních úmyslů
  • s odpovědným a vstřícným přístupem všech lidí – naše jednání směřuje k řešení a vyřešení Vašich potřeb

Jsme také partnerem Cashback Word a můžete tak čerpat peněžní výhody u více než 80.000 partnerů po celém světě.


Hledání nemovitosti


Rychlý kontakt

Volejte zdarma
800 111 308

Telefon Lanškroun
+420 465 320 225

E-mail
info@reality-mozaika.cz

Telefon
+420 606 631 877

Youtube

© 2019, reality-mozaika.cz – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REAlBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑