ZpětÚvod O společnosti

O společnosti

Vítejte na stránkách společnosti Dana Beranová - REALITNÍ A DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MOZAIKA, kde prodáváme nejen nemovitosti, ale realizujeme sny. Naše cesta začala v roce 2003, kdy jsme se vrátili do rodného Lanškrouna a prodali první nemovitost. Následovaly další a dnes, s téměř dvěma tisíci prodejů a pronájmů za sebou, píšeme další kapitolu našeho příběhu.
Náš ideální zákazník je někdo, kdo chce prodat nemovitost, ale nechce se zabývat papírováním a jednáním s potencionálními zájemci. Má velké plány a sny a chce se na ně soustředit, aniž by musel řešit vše kolem prodeje nemovitosti. A právě pro Vás jsme tady.
Naše unikátnost spočívá ve dvou věcech: v kombinaci moderních technologií a osobního přístupu. Využíváme všechny dostupné nástroje k prezentaci Vaší nemovitosti, od profesionálních fotografií, fotografií z dronu, videoprohlídek až po 3D scany a virtuální prohlídky. Na druhé straně stojíme po Vaší straně, se všemi našimi zkušenostmi a znalostmi trhu. 
Jednáme ale i s úctou a pochopením pro to, co pro Vás znamená prodej nemovitosti. Ať už je to radost z nového začátku, smutek ze ztráty domova nebo stres z neznámého, jsme tady, abychom Vás tím procesem vedli.
Proč si vybrat nás? Protože jsme více než jen realitní společnost. Jsme tým lidí, který se stará o to, aby náš zákazník byl za každých okolností spokojený. Protože věříme, že prodávání nemovitosti by mělo být stejně vzrušující jako koupě nového domova. A děláme vše pro to, abychom to tak pro Vás učinili.
Vyberte si nás a zažijte profesionální a přátelský realitní servis. Těšíme se na spolupráci s vámi .

Služby

Služby

Prodej a výkupy nemovitosti zatížených exekuci

Vyřešíme exekuce a zástavy na Vaši nemovitosti.

Pravidla úspěšného prodeje - 15 rad zdarma

Chystáte se prodat nebo pronajmout Váš dům nebo byt a chcete v co nejkratší době najít zájemce, který by za Vaši nemovitost zaplatil co nejvyšší cenu?

KARIÉRA

Hledáme nové tváře na pozici REALITNÍ SPECIALISTA/KA a na pozici TIPAŘ/KA NEMOVITOSTÍ. Nadstandardní odměny, možnost i pro maminky na mateřské dovolené a aktivní důchodce.


Hledání nemovitosti