ZpětÚvodNovinky Pardubická stavební výstava

Pardubická stavební výstava

03.03.2009 09:24

Pardubická stavební výstava

Pardubická stavební výstava v minulých ročnících zcela zaplnila prostory výstaviště Ideon, a to jak vnitřní, tak venkovní. Vloni přišlo na výstavu 10 950 návštěvníků, kteří shlédli také naši expozici s nabídkou Vašich nemovitostí k prodeji a pronájmu. Pro letošní ročník se též počítá s maximálním využitím prostor výstaviště.

V současné době se předpokládá, že na výstavě se bude prezentovat přibližně 175 firem. Tak jako v minulých letech, představí naše realitní síť REALITY VÝCHODNÍCH ČECH - RVČ nabídku Vašich nemovitostí k prodeji i pronájmu. Pořadatelé se snaží připravit pro návštěvníky výstaviště průřez vším, co stavební trh nabízí. Opět je přichystána řada novinek a zajímavostí.

V období, kdy rostou ceny energií, bude přínosem nabídka velkého množství různých úsporných způsobů vytápění, alternativních zdrojů energií, tepelných izolací a nových stavebních materiálů, které lze použít při regeneraci a zateplení domů v duchu současného trendu úsporného bydlení. Během prohlídky výstavy lze získat informace o dotacích souvisejících s výstavbou obytných objektů, popř. si vybrat stavební pozemek pro rodiiný dům. V naši nabídce jsou např. velmi levné, zasíťované pozemky v Rudolticíh u Lanškrouna v ceně již od 129,m-Kč/1m2.


Hledání nemovitosti


Rychlý kontakt

Volejte zdarma
800 111 308

Telefon Lanškroun
+420 465 320 225

E-mail
info@reality-mozaika.cz

Telefon
+420 606 631 877

Youtube

© 2019, reality-mozaika.cz – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REAlBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑