ZpětÚvodní strana » Nemovitosti Ústí nad Orlicí » Byt Ústí nad Orlicí » Prodej byt Ústí nad Orlicí » Prodej byt 3+kk Ústí nad Orlicí » Nízkoenergetické, moderní byty v Letohradě - možnost výběru obkladů, dveří apod.

Nízkoenergetické, moderní byty v Letohradě - možnost výběru obkladů, dveří apod.

Kontakt na makléře

Kontakt na makléře

Zdenka Farkašová

724 982 792

724 982 792

kontaktovat makléře

Bytové jednotky o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk v nově postaveném, moderním, vkusně řešeném, nízkoenergetickém domě v Letohradě. Moderní bydlení, nízké náklady na bydlení, parkovací stání v ceně.

Zobrazit rozšířený popis nemovitosti »

Cena: 2.018.601,- Kč
(za nemovitost)1+kk od 1 170 360,- Kč do 1 240 108,- Kč, 2+kk od 1 576 164,- Kč do 1 793 075,- Kč, 3+kk od 2 018 601,- Kč do 2 181 608,- Kč, ceny vč služeb a provize RK
Lokalita: Letohrad, Ústí nad Orlicí, Pardubický
Stav nabídky:aktuální
Číslo:1265
Typ reality: Byt 3+kk - Byt
Celková plocha:68.78 m2

Vlastnosti nemovitosti

Plocha
Plocha sklep:12,03 m2
Užitná plocha:80,81 m2
Základní vlastnosti
Vlastnictví:osobní
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:novostavba
Umístění objektu:klidná část obce
Celkový počet podlaží:6
Počet podlaží pod zemí:1
Číslo podlaží v domě:1
Počet bytů v domě:23
Rok výstavby:2011
Příslušenství a vybavení
Balkón:Ano
Lodžie:Ne
Terasa:Ne
Sklep:Ano
Garáž:Ne
Parkoviště:Ano
Výtah:Ano
Sítě a energie
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Kanalizace:Ano
ÚT plynové:Ano
Vodovod:Ano
Telekomunikace
Telefon:Ano
Internet:Ano
Občanská vybavenost
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Školka:Ano
Škola:Ano
Lékař:Ano
Pošta:Ano
Obchody:Ano
Supermarket:Ano
Služby:Ano

Popis nemovitosti

Prodej bytových jednotek v nově postaveném nízkoenergetickém domě v Letohradě. Jedná se o čtyři byty o velikosti 1+kk, osm bytů o velikosti 2+kk a čtyři byty 3+kk v pěti poschoďovém bytovém domě s výtahem. Budova je postavena z cihlového systému - Porotherm, venkovní fasáda je ještě 12cm zateplena. Okna jsou ve všech bytech zn. Sulko. V 1.NP se nachází sklepní prostory, sušárna, kolárna, úklidová místnost a kotelna, ve které je umístěna strojovna k tepelným čerpadlům. Celý dům je vytápěn tepelnými čerpadly, ohřev vody taktéž zajišťují tato čerpadla, což zaručuje nízké náklady bydlení. Předpokládaná spotřeba tepla na bytovou jednotku 2+kk je 7500,-Kč/rok. V celém domě i bytových jednotkách je podlahové vytápění, v každém bytě je možná regulace teplot v jednotlivých místnostech.V domě je zavedeno optické vlákno, přes tuto technologii je možné přijímat televizní signál, internet a telefon, v domě je také přípojka O2, a na střeše příjem digitálního signálu s možností sledovat 10 TV kanálů zdarma. V každém bytě je elektrický vrátný. Elektrická sazba pro celý dům je snížená, vzhledem k tepelným čerpadlům /20h nízký tarif/. V domě jsou protihlukové systémy, což snižuje rezonanci zvuku např. výtahu. Bytové jednotky jsou ve stádiu hrubé stavby, což umožňuje navrhnout si interiér dle svých představ. Můžete si zvolit dveře, podlahovou kritinu, v koupelnách obklady, zda vana nebo sprchový kout, v koupelně je možné instalovat podlahový el.topný rošt, zajišťující teplo i v měsících, kdy není topná sezóna. U bytů na severní stranu a rohových místností je přidaný radiátor. Parkování (10,35 m2)je před domem a parkovací stání je zahrnuto v ceně. Bytové jednotky jsou velice kvalitně postavené a při výstavbě bylo dbáno na účelovost a nízké náklady na bydlení.V ceně jsou zahrnuty také veškeré standartní klientské změny. Byty v přízemí mají terasu.

Máte zájem o tuto nemovitost? Zdenka Farkašová Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

© 2012, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na systému Profesionální CMS | eod.cz | XHTML 1.0 | CSS 3 | RB reality